O marce

Bohemian Moon Sister powstała z zamiłowania do minerałów, kryształów i kamieni szlachetnych oraz z silnej wiary w fazy księżyca i ich wpływ na nasz organizm.

Każdy kryształ oddziałuje na nas w konkretny sposób i noszenie biżuterii z intencjami pomaga nam w regulowaniu tych sfer życia, które chcemy polepszyć.

Biżuteria tworzona jest ręcznie, spokojnie z miłością <3

Histora Bohemian Moon Sister zaczęła się wcześniej niż ja sama o tym wiedziałam, ale napędu i realnych kształtów nabrała podczas Bramy Lwa 08.08.221r.

Moje doświadczenie było takie, że już od moich imienin 26.07 (wtedy nie wiedziałam jeszcze, że właśnie w tym dniu portal się otworzył) czułam, że coś zaczyna się dziać. Byłam bardzo niespokojna, jakbym tęskniła za czymś czego jeszcze nie poznałam Ale jednocześnie czułam się skrajnie wyczerpana, bez kropli energii.
Już od jesieni 2020, czułam że jestem na granicy zmiany. Szukałam swojej drogi, ale nie widziałam jeszcze kierunku. Silna potrzeba uwolnienia swojej kreatywności skierowała mnie ku medytacji, uzdrawianiu dźwiękiem i magii kryształów, które mi towarzyszą od 10 lat wspierając moje różne stany emocjonalne i wtedy podczas jednej z medytacji (gdzieś pod koniec lipca 2021), która miała podnieść moją energię dostałam objawienia tak silnego, że już potem wszystko potoczyło się jak lawina. Zorientowałam się, że pragnę połączyć moją miłość do kryształów i silną wiarę w ich moc, wiarę w oddziaływanie księżyca na nas i wszystko co wokół nas żyje z miłością do biżuterii, która gra ogromną rolę w wyrażaniu swojej osobowości.

Biżuteria pokazuje w dyskretny, sposób kim jesteśmy, co nas pasjonuje, czym się interesujemy. Jest kropką nad „i” naszego ja. 09.08.2021, dzień po bramie lwa, z niesamowitą siłą w jeden tydzień powstała Bohemian Moon Sister.


Jestem wdzięczna za to co wszechświat oferuje bo jeżeli tylko się otworzymy na jego moc, on nam wszystko zapewni.

Zapraszam Was do mojej pracowni – Anika