Pełnia w Pannie 07.03.2023r.

Pełnia w Pannie 07.03.2023r.

Pełnia w Pannie 7 marca 2023 jest najważniejszą pełnią w ostatnim czasie, ponieważ wyjątkowo pomoże Ci odpuścić to co Ci nie służy. Będziesz w stanie pozbyć się bagażu emocjonalnego z ostatnich aż 5 lat!

G W I A Z D Y

Pełnia w Pannie jest zawsze bardzo intensywna ponieważ działa jak kosmiczny, wiosenny prysznic pomagając Ci pozbyć się wszystkiego co się jeszcze Ciebie trzyma. Ważny będzie rytuał pełni ponieważ już 20 marca wejdziemy w równonoc wiosenną, czyli czas rodzenia się na nowo. Dodatkowo ta pełna jest ostatnią pełnią zimową oraz będą jej towarzyszyły planetarne zmiany. W noc pełni księżyca w Pannie, Saturn wejdzie do znaku Ryb, a ten tranzyt rozpocznie ogromną energetyczną zmianę, która będzie trwała 3 lata.

Zostaniemy zaproszeni do wzięcia bardziej radykalnej odpowiedzialności za siebie, będziemy mieć większe poczucie własności, suwerenności, kreatywności, energii i duchowości. A ponieważ nic w astrologii nie jest przypadkowe, to te dwa wydarzenia odkryją przed nami te obszary naszego życia, za które będziemy gotowi wziąć odpowiedzialność, postawić jasne granice i co najważniejsze w jaki sposób będziemy w stanie stać się swoim własnym autorytetem w tych właśnie obszarach życia. 

Czas pełni to czas odpuszczenia. Tak jak księżyc działa na oceany wzbierając jego wody, tak samo działa na nasze emocje wyciągając je na samą powierzchnię. Nie jest to łatwy czas ponieważ jest niewygodny. Ale jeżeli dobrze go wykorzystasz do pracy z cieniem czyli pracy ze swoimi słabościami i demonami, to będziesz miała szansę pozbycia się bagażu i zrobienia miejsca na nowe marzenia i możliwości.

O D P U S Z C Z E N I E

Jak odpuścić?

Najważniejsze jest słuchanie swojej intuicji, lecz jeżeli nie wiesz gdzie zacząć, weź kartkę papieru i odpowiedz na następujące pytania, następnie pozbądź się kartki przez spalenie jej lub każdy inny sposób, który czujesz, że jest dla Ciebie odpowiedni.

  1. Czego się boję?
  2. Czego tak naprawdę się boję?
  3. Na kogo jestem zła?
  4. Kto mi nacisnął na odcisk?
  5. Co mnie frustruje?
  6. Co mnie powstrzymuje od spełnienia intencji z ostatniego księżyca w nowiu?(twoich wcześniejszych postanowień)
  7. Komu nie przebaczyłam? (Tu pamiętaj również o sobie)

Aby pozbyć się tego co nam nie służy musimy zaakceptować proces wybaczenia. Wybaczenie ma w sobie moc odpuszczania, tworzy przestrzeń i jest pierwszym krokiem w procesie uzdrowienia, ponieważ musisz odpuścić przeszłość, aby zacząć żyć wymarzonym życiem. Wybaczenie uwolni Cię.

W D Z I Ę C Z N O Ś Ć

Odpuszczając wymawiaj afirmację “Odpuszczam przeszłość z miłością w sercu”. Następnie idealnie jest wypełnić przestrzeń, którą stworzyłaś wdzięcznością. Wdzięczność może każdy na zawołanie poczuć w sercu, a to podnosi częstotliwość naszej energii, czyli dokładnie to, czego chcemy. Powoduje, że czujemy się lżej i pomaga manifestować kolejne rzeczy w życiu, za które możemy być wdzięczni. 

Tym samym spisz 5 do 10 rzeczy (oczywiście może być więcej :) ), za które jesteś wdzięczna. Gdy skończysz złóż kartkę w kierunku do siebie i możesz włożyć pod poduszkę lub w bezpiecznym miejscu, aby móc do niej wracać.

W O D A 

Następnie poddaj się rytuałowi wody. Weź długi prysznic lub aromatyczną kąpiel. Woda ma w sobie ogromny ładunek energetyczny i pomoże Ci dodatkowo obmyć się z tego co Ci nie służy.

I to wszystko! Twój księżycowy rytuał nie musi być skomplikowany.

Siostro! Życzę Ci udanej pełni, abyś z lekkim sercem i energią w duszy weszła w kolejny cykl księżycowy.

- Anika Bohemian Moon Sister 

Powrót do blogu