Pełnia w Byku 08.11.2022r.

Pełnia w Byku 08.11.2022r.

08 listopada 2022r. przypada pełnia księżyca w znaku Byka i będzie to wyjątkowo intensywna pełnia ze względu na fakt, że będzie jej towarzyszyło zaćmienie księżyca. Zaćmienia są pewnego rodzaju kosmicznymi odkurzaczami, które sprzątają wszystkie negatywne emocje i wyciągają na wierzch rzeczy, które nam nie służą, pomagając nam ich się pozbyć. Bądź gotowa na konfrontację z najgłębiej chowanymi przez siebie demonami. To będzie idealny czas na pracę z cieniem czyli na zajrzenie głęboko w siebie i zmierzenie się z tym co nam już nie służy. Spójrz na swoje życie i zastanów się gdzie stworzyłaś struktury zbudowane na fałszywych przekonaniach i pobudkach. Przyjrzyj się swoim relacjom, pracy, znajomościom, które po prostu muszą odejść, ze względu na to, że są toksyczne i działają na twoją niekorzyść. Przejdziesz twardy reset i wreszcie zamkniesz drzwi za wszystkim co ci nie służy. 

Pełni księżyca w listopadzie 2022 będzie towarzyszyło pełne zaćmienie księżyca. Zaćmienie księżyca jest wzmożoną pełnią, co oznacza, że ta pełnia będzie jak na sterydach. Zobaczysz jak najgłębiej chowane uczucia, smutek, pragnienia, rzeczy, przed którymi chciało się uciec, zaczną wypływać niekontrolowanie na powierzchnię.

Mimo iż taka sytuacja mogłaby nas przerazić i moglibyśmy spodziewać się smutku i łez, będzie to wspaniały czas na postawienie czoła problemom przed, którymi do tej pory uciekaliśmy. 

Jak pracować z pełnią w znaku Byka?

W astrologii pełnia oznacza energetyczny szczyt. I tak jak księżyc porusza oceany, tak samo jest w stanie poruszać nasze emocje i wyciągać je na powierzchnię. Księżyc w pełni ma umiejętność wyciągnięcia na powierzchnię spraw, które próbujemy schować głęboko mimo, że wiemy, że nam nie służą. Dlatego tak istotne jest przeprowadzenie rytuału księżycowego, gdzie spisujemy wszystko co nam już nie służy, czego chcemy się pozbyć i z czego oczyścić.

W swoim dzienniku, lub na kartce odpowiedz na następujące pytania:

  1. Jaki miałam w przeszłości zwyczaj, który w pozytywnie wpłynął na moje życie?
  2. Co robię lub co mogę zrobić, aby się uziemić w sytuacjach gdy wszystko idzie nie po mojej myśli?
  3. Czy jest coś czego jestem gotowa się pozbyć/odpuścić podczas tej pełni? (Krótkowzroczne przekonania, zwyczaje, nałogi, negatywni ludzie, środowisko etc)

Z jakim kamieniami pracować podczas listopadowej pełni księżyca?

  • kamień księżycowy – jest idealnym kamieniem nowych początków, wprowadza spokój i harmonię oraz wyciszy nas podczas okresu wzmocnionych emocji i napięć. Wytworzy równowagę i pobudzi samokontrolę. 
  • selenit – jest wyjątkowo połączony z energią księżyca. Oczyszcza i wprowadza równowagę do naszych czakr, oczyszcza umysł, dodaje klarowności
  • kwarc dymny – ochroni przed negatywną energią, oczyszcza aurę i pomaga uwolnić negatywne emocje. Uziemia osobę z nim pracującą. Pomaga manifestować nasze pragnienia.
  • czarny turmalin – jest najsilniej chroniącym kamieniem dlatego jest tak ważny podczas pełni i zaćmienia księżyca gdzie energia księżyca jest najintensywniejsza. Czarny turmalin pochłania negatywną energię i przekształca ją w pozytywną. Stabilizuje, uziemia oraz chroni przed negatywną energią, ale również pomaga korzystać z pozytywnej energii jaką niesie za sobą wydarzenie zaćmienia podczas pełni księżyca.

Wspaniałej pełni! – Anika

Powrót do blogu