Pełnia w Raku 07.01.2023

Pełnia w Raku 07.01.2023

Ta pierwsza w nowym roku pełnia jest bardzo ważna dla naszego wewnętrznego "ja". Podczas pełni nie rozpoczynamy nowych projektów tylko zatrzymujemy się, aby wsłuchać się w siebie i zobaczyć jakie emocje nam nie służą i co jesteśmy gotowi odpuścić. Teraz masz potężny czas na autorefleksję. Zobacz jakie rytuały możesz wykonać, aby wykorzystać energię księżyca. Księżyc wejdzie w pełnię 07.01.2023 o 00:09, więc rytuał możesz wykonać już w piątek w nocy, lub w przeciągu całego dnia w sobotę.

1. Akceptuj - na kartce papieru wypisz to co Cię krzywdzi i smuci. Postaraj się zaakceptować fakt, że są to tylko uczucia i chcesz się od nich odciąć. Rytualnie spał kartkę i odczuwaj jak ból znika wraz z dymem.

2. Zwolnij - podaruj sobie miłość. Zrób to co sprawia Ci przyjemność - aromatyczna kąpiel, dobra książka, wizyta w salonie piękności, masaż? Jeżeli nie medytujesz na codzień, zrób to dziś - na YouTube jest wiele medytacji kierowanych, które ułatwią Ci zacząć przygodę z uważnością i medytacją. 

3. Rozpieść zmysł smaku - gdy już ukoiłaś duszę i ciało, czas na comfort food. Zjedz pożywny i zdrowy posiłek. Pokaż swojemu ciału, że o nie dbasz.

4. Połącz się z naturą - otwórz okno, wdychaj powietrze, patrz na ptaki. Idź na spacer zwracając uwagę na przyrodę. Mamy pełnię w raku - znaku wodnym, więc jeżeli masz możliwość obcuj z wodą, Jezioro, rzeka, morze pozytywnie wpłyną na proces oczyszczania podczas pełni. 

a ponad wszystko żyj chwilą, bądź uważna - obserwuj wszystko co się wokół Ciebie dzieje. W ten sposób poczujesz, że żyjesz! <3

Obfitej pełni - Anika

Powrót do blogu