Pełnia Księżyca w Koziorożcu 13.07.2022

Pełnia Księżyca w Koziorożcu 13.07.2022

Pełnia księżyca w koziorożcu pomoże nam zamknąć sprawy, które nam nie wyszły oraz pomoże dokończyć te, z których nie chcieliśmy z nich zrezygnować, ale odłożyliśmy na bok.

Koziorożec motywuje nas do wzięcia odpowiedzialności za nasze życie, a Pluton da nam szansę na przegrupowanie planów na przyszłość oraz przekształcenie naszych marzeń i celów, które się nie sprawdziły.

Jak przetrwać pełnię w koziorożcu:

  1. Myśl zanim powiesz. Pełnia to zawsze czas silnych emocji, które podchodzą pod powierzchnię i zaczynają nami rządzić. Bądź świadoma/y faktu, że to księżyc nad tobą panuje, więc staraj się ze wszystkich sił opanowywać nerwy.
  2. Nie kończ związków podczas pełni. Przeczekaj tydzień, a rozstanie będzie obarczone mniejszymi emocjami i nie będziesz po czasie żałować słów wypowiedzianych w irracjonalnym gniewie.
  3. Nie wysyłaj negatywnych myśli w kierunku innych osób (nie rób tego podczas pełni i najlepiej w ogóle ;) ). Wszystkie myśli, które wysyłasz w kierunku wszechświata, wrócą do ciebie. Skup się na okazywaniu wdzięczności, a zmieni to Twoje nastawienie i pomoże w manifestacji marzeń.
  4. Nie spiesz się. Pełnia będzie na tobie wymuszała ciśnienie do działania, ale ty wręcz przeciwnie – zwolnij. Nie działaj chaotycznie, zorganizuj się. Deleguj sprawy, twórz listy zadań, wprowadź rutynę.
  5. Pozostań świadomy/a. Nie rozpoczynaj nowych projektów (od tego jest księżyc w nowiu). Księżyc w pełni pomaga nam wznawiać i dokańczać sprawy, lub je zamykać. Jeżeli rozpoczniesz teraz nowy projekt nie będziesz w stanie poświęcić się mu w 100%.

Jak pracować z pełnią w koziorożcu:

  1. Wspólnota. Nie zamykaj się na ludzi. W trakcie pełni nasze emocje sięgają zenitu i idealnym rozwiązaniem jest zaszycie się w komforcie swojego domu. Ale my jesteśmy stworzeni do życia we wspólnocie więc nie strońmy od innych, a okaże się, że dzięki temu łatwiej przetrwamy czas napiętych emocji.
  2. Związki międzyludzkie. Każda osoba, z którą wchodzimy w przeciągu swojego życia w interakcję, czegoś nas uczy, a my uczymy czegoś ta osobę. Podczas tej pełni, otwórz się na bliską ci osobę i zamiast oczekiwać, zapytaj się co ty możesz dla niej zrobić. Poprawi to wasze relacje i wniesie dużo ciepła i miłości do waszego życia.
  3. Trudne sytuacje się skończą. Pełnia w koziorożcu wymusi na tobie zakończenie spraw, które ci nie służą. Pogódź się z obecną sytuacją i nie chowaj urazy ponieważ przeniesiesz ją na kolejny cykl, co spowoduje narastanie problemu w przyszłości. Bądź gotowy/a na zrobienie kroku na przód.
  4. Lipcowy księżyc w pełni będzie naładowany nowymi pomysłami. Przyjdą do ciebie we śnie, podczas medytacji i relaksu, dlatego musisz odpuścić. Codziennie budź się z optymizmem, ekscytacją i intencją na wszystko dobre co cię czeka.
  5. Praktykuj finansową dyscyplinę. Nie trwoń pieniędzy. Księżyc w pełni może popchnąć cię do beztroskiego wydawania oszczędności. Takie poprawianie sobie humoru jest krótkotrwałe, ulotne i może wpuścić nas w jeszcze większe psychiczne problemy. Bądź świadomy wydając pieniądze.

Pamiętaj, aby wszystkie swoje kryształy, tym samym biżuterię z kryształami, naładować w blasku pełni księżyca.

 

-Anika

Powrót do blogu