Pełnia księżyca w Byku. Zaćmienie księżyca.

Pełnia księżyca w Byku. Zaćmienie księżyca.

Z racji tego, że na pełnię księżyca w listopadzie 2021r. przypada również prawie całkowite zaćmienie księżyca, ta pełnia będzie inna niż poprzednie i będziemy wprowadzać w życie inne rytuały.

Z racji ogromnej mocy jaką posiada pełnia księżyca, jest to zazwyczaj bardzo dobry czas na manifestację marzeń. Sprawa ma się inaczej podczas zaćmienia. W tym miesiącu nie będziemy ładować kryształów i nie będziemy manifestować, natomiast będziemy się uziemiać, wyciszać i zaglądać w głąb siebie.

Dwie praktyki podczas dzisiejszego zaćmienia:

1.) Chrońmy swoją energię. Nie kontaktujmy się ze zbyt dużą ilością ludzi, nie wychodźmy z domu jeżeli nie musimy. W tym czasie nie dajmy się rozproszyć nikomu i niczemu oraz starajmy się nie reagować pamiętając, że emocje, które czujemy spowodowane są wpływem księżyca, a nie naszymi emocjami. Nie słuchajmy wiadomości, nie skrolujmy tik toka i innych platform, aby nie być bombardowanym zbyt wieloma informacjami. Uziemiajmy swoją energię przez medytację i wizualizację. Praktykuj wdzięczność.

2.) Praktykujmy intencje dal innych. Dodatkowo, Nie wychodźmy wieczorem na dwór, aby obejrzeć zaćmienie księżyca. Ponieważ będzie to celebracja ciemności, która sama w sobie nie jest zła, ale nie jest nam ona teraz potrzebna. Zamiast tego, zostań w pomieszczeniu i zwróć się ku modlitwie. Dzisiaj nie modlimy się za siebie, nie manifestujemy marzeń i nie wysyłamy intencji dla siebie. W zamian, modlimy się o światło, o miłość, o pozytywne rzeczy, o uzdrowienie dla tych, którzy tego potrzebują na całym świecie. Pozostań w wysokich wibracjach bo tego potrzebuje teraz światło. I co się dzięki temu wydarzy, to to, że wszechświat rozpozna, kto z nas jest przebudzony i świadomy kolektywu. Dzięki temu zostaniemy wynagrodzeni po zaćmieniu. Zobaczymy jak manifestacje płyną w naszym kierunku.

Anika

Powrót do blogu