Nów księżyca w Lwie 28.07.2022r.

Nów księżyca w Lwie 28.07.2022r.

Księżyc w nowiu w znaku lwa wydarzy się 28 lipca o godz. 19:55

Księżyc w nowiu w znaku Lwa jest najsilniejszy i najszczęśliwszy pod względem manifestacji i powiem Wam, że w zeszłym roku wymanifestowałam życie, które mam teraz, więc przyłóżcie się bo warto! 

W naszej strefie czasowej energia księżyca w nowiu w lwie ma energię liczby 1. Będzie to oznaczało, że aby nasze manifestacje się spełniły misimy wyjść z naszej strefy komfortu. 

Koniec z niedostrzeganiem swojego potencjału. Jeżeli przez ostatnie miesiące czułaś, że jesteś gorsza od innych, że nie możesz wznowić projektu, który Cię wcześniej pochłonął, jest duża szansa, że od kilku dni masz wrażenie, jakby zasłona zeszła z oczu i zaczynasz nabierać wiary w swoje umiejętności. Prawdopodobnie ciągle masz wątpliwości, ale już nie w takim wymiarze. Może jeszcze nie wiesz jak zrealizujesz swój cel, ale masz więcej odwagi i nie martwisz się drogą do celu, bo podświadomie już widzisz swój potencjał, swoje możliwości. 

Odpuść poczucie winy. Dodatkowo jeżeli w dalszym ciągu czujesz wyrzuty sumienia manifestując swoje marzenia, przestań! Pamiętaj, że na świecie jest nieskończenie wielka ilość dobrobytu i dla każdego starczy, a Twoje manifestacje w efekcie pomogą kolektywnie, całej społeczności. Pamiętaj jednak, że przy manifestowaniu swoich marzeń musisz zaznaczyć, aby Twoje pragnienia nie były ze szkodą dla innych.

Oszukaj swoją pewność siebie. Przez najbliższy tydzień rób listy zadań, ale tylko takie, które wiesz, że jesteś w stanie zrealizować. Np. „Pójdę na siłownie na 30 min”, tylko jeżeli masze pewność, że to zrobisz. Po tygodniu zbudujesz podwaliny do zaufania samej sobie.

 

Jak wymanifestować 

Lew doda nam odwagi, pewności siebie i przegoni strach. 

Dzisiaj pamiętaj!

  • Skup się się na tym czego chcesz, a nie na tym czego nie chcesz
  • Rozciągnij i rozepchnij swoje granice
  • Pamiętaj żeby świecić swoim wewnętrznym światłem i spróbuj czegoś nowego
  • Bądź sobą, stój w prawdzie
  • Wejdź na scenę jako główny bohater swojego życia. Już najwyższy czas, aby tak zrobić 
  • Manifestuj dokładnie to, czego pragniesz i nie bój się marzyć wysoko
  • Zacznij pisać dziennik w czasie teraźniejszym – tak jakbyś już to miała
  • Możesz mieć przy sobie ametyst lub kryształ górski, aby wzmocnić manifestacje

Pamiętaj, ze to czas spełniania wszystkich marzeń, a wszechświat będzie Cię w tym wspierać

 

Cudownego Księżyca w nowiu Tobie życzę

Anika

Powrót do blogu