Księżyc w nowiu w koziorożcu

Księżyc w nowiu w koziorożcu

W dniu dzisiejszym nareszcie przypada księżyc w nowiu. To ten długo wyczekiwany dzień, w którym możemy manifestować i składać intencje! Ostatnie dwa miesiące, w których mieliśmy zaćmienia były dla wielu z nas trudne. Czuliśmy się przytłoczeni, bez chęci i motywacji. Z racji tego, że księżyc na mnie wyjątkowo mocno oddziałuje, czułam się w listopadzie i w grudniu bardzo zagubiona, czułam, że nie zdążę zrealizować swoich planów, mimo, że czas był. Czułam paraliż motywacyjny.

Styczniowy księżyc w nowiu w koziorożcu przypada 2 dnia obecnego miesiąca o godz. 19:35, więc idealnie pokrywa się z naszymi noworocznymi postanowieniami :) Koziorożec jest bardzo ciężko pracującym, zdeterminowanym i energicznym znakiem, więc będziemy odczuwać jego moc oraz przysłowiowe pchnięcie z jego strony w kierunku manifestacji naszych celów i marzeń. Dodatkowo jako znak ziemi pomoże nam w logiczny sposób znaleźć drogę do zdobycia swoich celów. Dzisiaj jest czas na manifestowanie sukcesu, bogactwa i kariery! Ponieważ energia księżyca w nowiu zaczyna działać już na dwa dni przed, jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mój umysł się rozjaśnił. Plany zostały rozpisane, a działania wdrożone od samego rana. Czuję się niezmiernie wdzięczna i pełna pozytywnej energii, że mogę działać!

Zrób dzisiaj te trzy rzeczy.

  1. Przeanalizuj swoje obecne życie. Zadaj sobie pytanie czy zmierzasz w odpowiednim kierunku
  2. Spisz marzenia na nadchodzący rok, które wychodzą prosto z twojego serca. Jak przy każdej manifestacji pamiętaj, że możesz sięgać wysoko, ale jeżeli intuicja podpowiada Ci, że się boisz, że nie czujesz, że należą ci się te marzenia (tak, niestety to jest główny powód nieudanych manifestacji), podziel swoje cele na mniejsze. Tak abyś czuła się z nimi komfortowo, a nie zauważysz, kiedy się spełnią :)
  3. Ustal swoje cele na rok 2022r. Następnie jutro, wróć do tych celów i napisz jak chcesz do nich dojść. Jakie kroki musisz uczynić, aby się do nich zbliżyć. I pamiętaj, od razu zrób krok w ich kierunku. Jeżeli chcesz schudnąć, zacznij od dziś, jeżeli chcesz rzucić nałóg, zacznij od dziś etc 

Polecam hipnozy, które pomagają nam w trzymaniu się określonej przez siebie ścieżki. Na YouTube jest bogactwo nagrań, z których możesz skorzystać jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia od strony swojej podświadomości :)

Jeżeli masz jedno, takie największe marzenie na nadchodzący rok zrób tak:

Zapisz je w dzienniku. Następnie w kolejnym paragrafie przepisz je jako afirmację jakbyś już to miała. Powtarzaj tą afirmację 2-3 razy dziennie przez cały miesiąc głęboko czując, że to czego pragniesz już posiadasz.

Ściskam Was wszystkie bardzo serdecznie! I życzę samych udane manifestacji i aby ten rok przybliżył nas wszystkich do naszych największych marzeń!

Powrót do blogu