Księżyc w nowiu w Baranie

Księżyc w nowiu w Baranie

Nów w Baranie to najpotężniejszy nów roku 2022, który daje nam szansę zrealizowania najśmielszego scenariusza. 

Najbliższy nów w Baranie, który będzie miał miejsce w piątek 01.04.2022 o godz. 08:27, jest jak narazie najważniejszym i najpotężniejszym nowiem w tym roku. Dzieje się tak, ponieważ przypada zaraz po równonocy wiosennej, po rozpoczęciu astronomicznego nowego roku oraz jako, że jest księżycem w nowiu daje nowy początek dla 2022 roku i tym samym dla nas samych.

Księżyc w nowiu w Baranie to czas obdarzony ogromnym duchowym potencjałem. Wykorzystaj wyjątkową szansę, którą daje ci ten księżyc, aby odmienić swoje życie na lepsze. Teraz jest czas na zastanowienie się czego najbardziej potrzebujesz i ustalić intencje na najbliższą przyszłość. Właśnie już w ten piątek otrzymasz od Wszechświata czystą kartę. To od ciebie zależy, jak ją zapiszesz. 

Pomogą ci w tym rytuały, które wzmocnią Twoje połączenie z wszechświatem.

  1. Dzień przed księżycem w nowiu sprzątnij mieszkanie i oczyść je dymem z szałwii, palo santo lub ulubionym kadzidłem.
  2. W dniu księżyca w nowiu zapal świecę – najlepiej pomarańczową dla przyciągnięcia dobrobytu
  3. Otwórz swój dziennik i spisz w czasie rzeczywistym swoje największe marzenia, które spowodują polepszenie Twojej sytuacji życiowej

Jeżeli lubisz magię zapraszam Cię do zrobienia rytualnego ołtarzyka

Obok świecy symbolizującej żywioł ognia, ułóż kryształ (nieistotnie jaki) symbolizujący żywioł ziemi. Jeżeli nie masz w domu, możesz użyć kamienia lub zwykłej ziemi. Szklankę z wodą oraz pióro lub kadzidło symbolizujące żywioł powietrza. Następnie na liściu laurowym napisz najważniejszą dla Ciebie intencję. Może to być dostatek, szczęście, zdrowie – cokolwiek jest dla Ciebie teraz najważniejsze. Tak jak przy każdej manifestacji skup się na swojej intencji, doświadcz czego czujesz w tej chwili, wyobraź sobie, że już masz to, o co prosisz, a następnie spal liść i oddaj wszechświatowi poprzez zdmuchniecie popiołu na dworze.

Podobną manifestację możesz zrobić ze szklanką wody, której przekażesz swoje intencje, a następnie wypij wodę z głęboką wiarą, że wszechświat już zaczął pracować dla Twojego dobra 

Dodatkowo, aby wzmocnić działanie ochronne dla Twojego domu zdmuchnij w jego kierunku cynamon, lub zawieś laski cynamonu nad drzwiami.

Powrót do blogu