Księżyc w nowiu w Wodniku 01.02.2022r.

Księżyc w nowiu w Wodniku 01.02.2022r.

Księżyc w nowiu luty 2022r.

Jeżeli czekasz na otrzymanie przysłowiowej astrologicznej “czystej kartki”, to już jutro Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona. 1 lutego 2022r. Księżyc w nowiu w Wodniku da nam szansę na nowy start, zarówno w sferze osobistej jak i kolektywu.

Dodatkowo księżyc w nowiu w lutym przypada tego samego dnia co początek chińskiego roku wg kalendarza księżycowego. Tym samym, powiedzenie “nowy rok, nowa ja” będzie dodatkowo spotęgowane. A fakt, że znajdzie się pomiędzy Wenus i Merkurym wychodzących z retrogradacji, doda temu lunarnemu wydarzeniu ogromną dawkę energii, która pomoże nam pozbyć się przeszłości i wkroczyć w przyszłość z większą pewnością siebie i swoich działań.

Księżyc w nowiu zawsze wprowadza nowe początki, a ten w lutym dzięki tym dwóm planetom wychodzącym z retrogradacji jest super naładowany optymizmem, parciem do przodu i energią chęci zmiany świata. 

Czego możemy się spodziewać?

Wodnik ze swoim przekazem by “wibrować w naszym najwyższym potencjale” zachęci nas do okazania niezależności i naszej autentyczności. Zadaj sobie pytanie “Czego potrzebuję, aby czuć się wygodnie i bezpiecznie będąc w prawdzie z samym sobą”? Ponieważ, kiedy jesteś w 100% sobą, wtedy jesteś nie do zatrzymania :) Zadaj sobie pytanie “Czy jest jakaś część ciebie, którą uznajesz za dziwną, nieprzystosowaną?” “Jak możesz zaopiekować się i porozmawiać z tą upychaną głęboko w szafie częścią siebie, której sama nie akceptujesz?” Ponieważ jeżeli tylko zaakceptujesz siebie jako idealną całość, wtedy możesz stanąć do walki ze światem, ubrana w zbroję męstwa i odwagi. Więc podczas tego księżyca w nowiu nie tylko bądź sobą, ale przytul do serca siebie ze wszystkimi swoimi słabościami i zaakceptuj je.

Wychodzenie do innych i przeprowadzanie burzy mózgu będzie dokładnie tym, czego w tym tygodniu będziesz potrzebowała. Teraz jest czas na zmiany prowadzące nas do przodu, a energia Wodnika pomoże nam w tym, abyśmy nie bali się sięgać wysoko. Teraz jest czas żeby nie myśleć szablonowo. Wodnik da nam iskrę do wymyślania nowych pomysłów, nowych wizji i nowego podejścia do tematu.  To nie oznacza, że nasze dotychczasowe sposoby były złe, ale teraz mamy szansę na znalezienie nowatorskiego, nieszablonowego planu i pomysłów. Bądź przygotowana na grom nowych inspiracji i innowacji. Nie przegap tej szansy i koniecznie ją wykorzystaj.

Ten wyjątkowy księżyc w nowiu, jest naszą drugą szansą w tym roku, nowym początkiem. Jeżeli masz jakieś sprawy z 2021, których nie udało Ci się pociągnąć lub zamknąć, teraz masz na to szansę.

Jeżeli jesteś spod znaków Bliźniąt, Wagi lub Wodnika, energia księżyca wpłynie na Ciebie w wyjątkowo harmonijny i pozytywny sposób. Bardzo humanitarny i przyjacielski charakter Wodnika będzie wywoływał u Ciebie potrzebę angażowania się w lokalną społeczność i wyciągania ręki do osób w potrzebie. 

Teraz gdy stajesz przed drugą szansą w tym roku na zmianę swoich nawyków, zastanów się czego nie udało Ci się osiągnąć z postanowień noworocznych? Teraz masz okazję to naprawić :)

Ten księżyc w nowiu chce nam przypomnieć, że nasze myśli, emocje i akcje wytwarzają pole elektromagnetyczne wokół Ciebie, które jest nieprzerwanie emitowane. Pamiętaj, że Twoja energia przemawia szybciej niż Twoje słowa. Zadaj sobie pytanie “Co mówi moja energia? 

Powrót do blogu