11.11.2021r. silny portal manifestacji

11.11.2021r. silny portal manifestacji

W numerologii liczba 11 jest liczbą mistrzowską. To liczba nadprzyrodzonej intuicji, połączenia duchowego i potężnych manifestacji obfitości. Zawiera iskrę "Jedynki" i i delikatną "Dwójkę" z umiejętnościami parapsychicznymi.

Gdy spojrzymy na cyfrę 11 możemy porównać ją do bramy, która otwiera portal pomiędzy boską inspiracją i uziemioną materializacją.

11 listopada 2021r. - najsilniejszy w tym roku dzień do manifestacji!

11 listopada to jest zawsze bardzo potężny dzień, ale w tym roku przypada na "dziewiątkę" (1+1+1+1+2+0+2+1=9), która przynosi energię odpuszczenia i odrodzenia.

Ale zanim zaczniesz kwestionować dlaczego ten układ numerologiczny ma Ci przynieść wymarzone cele, przeczytaj to...

Wszechświat nie pozwoli Ci rozpocząć niczego nowego, nowej fazy życia bez wcześniejszego pozbycia się przeszłości i energetycznych zależności, które Cię powstrzymują.

To jest dzień na który wszyscy czekaliśmy - po czasie pandemii, chwiejącej gospodarki, naturalnych kataklizmów, dzisiaj jest dniem, który można nazwać szansą na nowy początek. Ta niezwykła kombinacja jedynek i dziewiątek stawia nas w magicznej pozycji. Dziś stoimy przed nieskończonymi możliwościami. Wykorzystaj ten dzień na to by zakończyć 2021r z przytupem i z pełnym impetem wejść w 2022r. jak najlepsza wersja Ciebie.

Wpływ Księżyca

11 listopada 2021r znalazł się pomiędzy księżycem w nowiu 4tego listopada, który był niezwykle silny w zakresie transformacji, wymuszał na nas intencje nowych początków, a 19tym listopada, kiedy to będziemy mieć zaćmienie księżyca w Byku, które pobudzi w nas naszego wewnętrznego buntownika, popchnie nas w kierunku innowacji i spowoduje, że będziemy się zastanawiać nad tym kim jesteśmy i czego chcemy. Dzięki Wenus w Koziorożcu podczas zaćmienia będziemy mogli liczyć na mądrość płynącą z doświadczenia podczas robienia kolejnego kroku.

Dzięki tym wydarzeniom lunarnym, portal 11:11 będzie niezwykle pomocny w składaniu intencji i manifestowaniu swojej wymarzonej przyszłości!

Jak się przygotować do manifestacji w 11.11.2021

  1. Odpuść

Odpuść wszystko co Ci nie służy. Ludzi, miejsca, przedmioty, plany, pomysły, emocje, marzenia. Każ im opuścić Twoje życie. Zwróć uwagę na to, co chce odejść. Zauważ co powoduje w tobie uczucie, że już nie przynależy do Twojego życia. Wyraź wdzięczność za to, że jesteś w stanie zauważyć to co Ci już nie służy. Jeżeli poczujesz się podczas tej praktyki niewygodnie, rozdrażniona, smutna, przestraszona, to dobrze! Idź w kierunku tych uczuć, aż staną się bardzo małe i odlecą z Twojego umysłu.

2. Nie ograniczaj marzeń

Nie proś o małe rzeczy, o lepsze samopoczucie, o podwyżkę w pracy. Marz po całości! Przejdź granicę komfortu i puść wodze wyobraźni! To jest Twój czas!

3. Zaufaj intuicji

Tylko Ty tak naprawdę wiesz czego chcesz. Nie słuchaj rozumu, słuchaj serca, słuchaj swoich "wnętrzności". Anglosasi mówią na to "gut feeling". Doskonale wiemy, że jeżeli coś się z nami nie zgadza, czujemy to w brzuchu. Słuchaj swojego ciała, zaufaj mu, daj się poprowadzić.

4. Zaopiekuj się sobą

Aby wykorzystać dzisiejszy dzień w 100% zajmij się sobą. Znajdź czas na wyciszenie, medytacje, oczyszczenie aury i czakr. Jeżeli sama nie potrafisz na YouTube jest mnóstwo medytacji kierowanych, które Ci w tym pomogą. Ogranicz rozpraszacze TV, radio, reklamy, social media. Zamiast tego zajrzyj w głąb siebie, zajrzyj do swojej duszy. Śpij kiedy chcesz, jedz jedzenie, które nie będzie miało negatywnego wpływu na Twój organizm, pij dużo płynów. To wszystko pomoże Ci wejść na wyższe wibracje i pomoże manifestacjom.

Owocnych manifestacji Bohemianki! <3

Anika

Powrót do blogu